Kontakt

kontakt_03 Dom Złotego Wieku   ul. Ogrodowa 1a   05-806 Komorów 
kontakt_06 695 484 300
kontakt_08 karolina.lepucka@o2.pl

Ośrodek opiekuńczy dla seniora

Jak zapewnić sobie i bliskim spokój i pełną opiekę w podeszłym wieku? Dom Złotego Wieku zlokalizowany w podwarszawskiej miejscowości Komorów to miejsce, w którym z uwagą i troską pochylamy się nad osobami potrzebującymi zarówno większej, jak i mniejszej opieki w codziennym życiu. Nasz ośrodek opiekuńczy dla seniora zapewnia kompleksową opiekę w przypadku mieszkańców, którzy w spokoju i towarzystwie osób o podobnych doświadczeniach chcą spędzić złoty okres swojego życia, jak i osób o problemach i ograniczeniach ruchowych, którym gwarantujemy całodobową asystę i wspomaganie w codziennych aktywnościach.

Dom spokojnej starości - Dom Złotego Wieku - to możliwość cieszenia się urokami godnej i bezpiecznej starości w przyjaznym otoczeniu. Miasto Ogród Komorów zaprasza nie tylko osoby tu mieszkające, ale też z miejscowości takich jak pobliski Pruszków czy Warszawa. Ośrodek opiekuńczy dla seniora, dzięki dogodnemu położeniu w spokojnej, pełnej zieleni okolicy oraz bliskości do stolicy, zapewnia z jednej strony wyjątkowy relaks i możliwość rozkoszowania się komfortowymi warunkami, jakie gwarantuje nasz dom opieki, a z drugiej: łatwy i szybki dojazd rodziny chcącej odwiedzić swoich najbliższych.

Nasz dom spokojnej starości stworzyliśmy i prowadzimy zgodnie z jego nazwą, doceniając Złoty Wiek, jako piękne ukoronowanie życia pełnego doświadczeń, zasługujące na pełen relaks i cieszenie się drobnymi sprawami z dala od pospiesznego rytmu, do jakiego skłaniają nas codzienne obowiązki. Dom opieki - Dom Złotego Wieku - dzięki przyjaznej architekturze umożliwiającej nawet osobom z ograniczeniami ruchowymi poruszać się swobodnie, niezwykłej atmosferze tworzonej przez nasz wysoko wykwalifikowany personel umożliwia spędzenie Złotego Wieku w otoczeniu, które sprzyja cieszeniu się życiowymi, małymi przyjemnościami, zgodnie z filozofią odsunięcia od siebie spraw, na które już nie mamy wpływu. Nasz dom opieki zapewnia wsparcie i pełne bezpieczeństwo osób, które cieszą się dobrym zdrowiem, jak i wymagających już całodobowej asysty, której często nie może nawet przy najlepszych chęciach zorganizować najbliższa rodzina. Służymy pomocą, nie tylko zapewniając korzystny stan zdrowia fizycznego przez liczne zabiegi rehabilitacyjne, aktywizujące oraz opiekę lekarską, ale też wsparcie duchowe, dzięki pomocy duszpasterskiej. Zapraszamy do kontaktu poprzez nasz formularz znajdujący się na stronie internetowej lub telefonicznie, w celu sprawdzenia bezpośrednio naszej oferty i ustalenia, w jaki sposób możemy pomóc.